„Преславчетата“ – достойни и знаещи българи

      В навечерието на 3 март бургаските ученици отбелязаха националния празник с викторина „Аз съм българче”. Тя се организира за поредна година от Общински детски комплекс. 11 отбора от училищата ОУ „Св.княз Борис I”, ОУ „Любен Каравелов”, СОУ „Св.св. Кирил

Прочетете повече