СУ “ЕПИСКОП КОНСТАНТИН ПРЕСЛАВСКИ“ – БУРГАС
ГРАФИК ЗА ИНДИВИДУАЛНИ СРЕЩИ С РОДИТЕЛИ
УЧЕБНА 2023/2024 година
ВТОРИ СРОК
Клас | Паралелка | Име, презиме и фамилия на класния ръководител | Ден на втория час на класа | Време на провеждане на часа за попълване на документация и за срещи с родители | Място на провеждане (кабинет №) |
I | А | Христина Баджева | вторник | 12,30 – 13,10 | 5 |
I | Б | Николина Желева | четвъртък | 08,50 – 09,30 | 8 |
I | В | Светлана Камбурова | вторник | 10,50 – 11,30 | 2 |
II | А | Христина Илиева | вторник | 12,30 – 13,10 | 7 |
II | Б | Малина Георгиева | понеделник | 09,40 – 10,20 | 16 |
II | В | Мария Аврамова | четвъртък | 10,50 – 11,30 | 19 |
III | А | Мая Скочева-Антонова | вторник | 08,50 – 09,30 | 17 |
III | Б | Стефанка Богданова | сряда | 11,40 – 12,20 | 18 |
III | В | Зоя Стоева | четвъртък | 08,00 – 08,40 | 13 |
IV | А | Росица Казанджиева | понеделник | 13,20 -14,00 | 9 |
IV | Б | Снежана Хаджиева | четвъртък | 12,30 – 13,10 | 4 |
IV | В | Божидарка Койчева | вторник | 11,40 – 12,20 | 1 |
V | А | Нели Джованова | понеделник | 11,40 – 12,20 | 104 |
V | Б | Ирина Ганева | петък | 11,40 – 12,20 | 28 |
V | В | Сийка Славова | понеделник | 13,20 -14,00 | 44 |
V | Г | Христина Петрова | сряда | 09,40 – 10,20 | 49 |
VI | А | Ния Йочева | понеделник | 12,30 – 13,10 | 55 |
VI | Б | Наталия Тодорова | вторник | 11,40 – 12,20 | 32 |
VI | В | Диян Димов | понеделник | 11,40 – 12,20 | 42 |
VI | Г | Тоня Стойкова-Ньотева | петък | 10,50 – 11,30 | 38 |
VII | А | Светлин Стоянов | сряда | 09,40 – 10,20 | 43 |
VII | Б | Красимир Костадинов | четвъртък | 09,40 – 10,20 | 106 |
VII | В | Ирена Меранзова | понеделник | 09,40 – 10,20 | 39 |
VII | Г | Диляна Желева | вторник | 12,30 – 13,10 | 37 |
VIII | А | Маргарита Тодорова | петък | 10,50 – 11,30 | 25 |
VIII | Б | Тодорка Димова | вторник | 08,50 – 09,30 | 34 |
VIII | В | Станка Петкова | понеделник | 10,50 – 11,30 | 39 |
VIII | Г | Галина Стоянова | понеделник | 10,50 – 11,30 | 29 |
IX | А | Николай Тодоров | вторник | 13,20 -14,00 | 50 |
IX | Б | Янчо Кайряков | петък | 14,10 – 14,50 | 35 |
IX | В | Емилия Ефтимова | понеделник | 14,10 – 14,50 | 52 |
X | А | Росен Поборников | сряда | 12,30 – 13,10 | 106 |
X | Б | Недка Градева | сряда | 10,50 – 11,30 | 46 |
X | В | Пролетина Иванова | четвъртък | 13,20 -14,00 | 59 |
XI | А | Красимира Димитрова | сряда | 09,40 – 10,20 | 48 |
XI | Б | Красимира Янева | петък | 10,50 – 11,30 | 1 |
XII | А | Ирина Вапцарова | вторник | 11,40 – 12,20 | 30 |