Наши ученици с титлата на футболната „Данониада“

Детският отбор на Черноморец (Бургас)- родени 2002-а година, спечели Националния турнир Данониада и ще участва на световните финали за „Купа Данон“ в Бразилия през ноември. Купата на победителите връчи лично мегазвездата на българския футбол Димитър Бербатов, който поздрави децата и им пожела да постигнат поне неговите успехи. На финала малките акули с треньор Пламен Младенов обърнаха Дунав (Русе) от 0:1 до 2:1.Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=490343

danonАнтон, Христо и Даниел, ученици от петите класове в СОУ „Епископ Константин Преславски“ – Бургас, завоюваха републиканската титла по футбол на един от най-престижните турнири по този спорт в страната – „Данониада 2014“! Нашите представители са част от детския отбор на Черноморец (Бургас) – родени 2002-а година, който на 30 май на стадион „Българска армия” в София спечели Националния турнир и ще участва на световните финали за „Купа Данон“ в Бразилия през ноември. На финала „малките акули“ с треньор Пламен Младенов обърнаха Дунав (Русе) от 0:1 до 2:1. Купата на победителите връчи лично мегазвездата на българския футбол Димитър Бербатов, който поздрави децата и им пожела да постигнат поне неговите успехи.

Браво, момчета! Гордеем се с вас, шампиони!
Прославете Бургас и България на световното първенство в Бразилия!