За втора поредна година – градски шампиони по волейбол

volley2015-16Волейболният отбор на СОУ “Епископ Константин Преславски” – Бургас (момичета, 5. – 7. клас) стана за втора поредна година общински първенец в провелото се на 21 ноември градско първенство с участието на отбори от бургаските училища. Във финала на надпреварата нашите волейболистки, предвождани от своите треньори г-жа Янева и г-н Стефанов, спечелиха категорична победа над представителките на СОУ “Димчо Дебелянов” с 2-0 гейма. С това си отличие нашите момичета спечелиха правото да представляват Община Бургас на областния турнир по волейбол през март 2016 г.

Състав на градските шампиони по волейбол на Бургас при момичетата (5 – 7 клас): Деница Илиева (7а клас), Хаджер Шабан, Мария Тетеркова, Зeккие Енимехмед, Яна Тетеркова, Мирела Славова, Беатрис Бекова, Антония Йорданова (всички от 7б клас) и Теодора Дамянова (6а клас).